Mondi Pro - Oferty Pracy

ACCOUNT MANAGER (sprzedaż usług HR)

Data wygaśnięcia: 2023-01-23
Liczba wakatów: 1
Regiony: lubuskie Zielona Góra
wielkopolskie Poznań
zachodniopomorskie Koszalin

MONDI PRO Sp. z o.o. jest jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH. Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy do naszych wewnętrznych struktur zmotywowanej osoby do podjęcia nowych wyzwań zawodowych na stanowisku:

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Zakres zadań poszukiwanej osoby:

Account manager będzie osobą odpowiadającą za aktywny rozwój podległego obszaru w zakresie sprzedaży usług rekrutacji tymczasowych poprzez utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi partnerami firmy oraz nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi Klientami Mondi (głównie na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego).

Zapraszamy do aplikacji osoby, które posiadają doświadczenie w branży usług doradztwa personalnego i chciałyby rozwijać się w naszych strukturach firmy w zakresie:

Poszukujemy u idealnego kandydata/tki na stanowisko Account Managera następujących kwalifikacji:

Wybranej w procesie rekrutacji osobie na stanowisko Account Managera oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.